Obóz Narciarski 2020 – rozpoczynamy zapisy!

7
Mar

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,
zapraszamy Was już dziś na Obóz Narciarski, który odbędzie się w komfortowym, atrakcyjnie położonym Dom Wczasowy Beskidy Wisła w terminie 16-22.02.2020 r. (bez kategorii wiekowych).
Nowy program wypoczynku: 5 dni na stoku, kulig, dyskoteka z dj, codziennie basen i siłownia! Koszt wyjazdu – 1650 zł (sprzęt i skipass we własnym zakresie).
ZAPISY – rezerwacji miejsca należy dokonać poprzez uiszczenie zadatku w wys. 150 zł na konto Biura Podróży PTS „Mazowsze”, 09-402 Płock ul. Padlewskiego 11: PKO S.A. 51 1240 1721 1111 0000 0725 7674 (z podaniem terminu obozu, imienia i nazwiska dziecka, adresu z kodem pocztowym oraz telefonu kontaktowego do rodziców, a także danych do faktury!). Kolejny zadatek za obóz w wys. 300 zł należy wpłacić do 30.09.2019 r.

Ilość miejsc dostępnych – 45 (decyduje kolejność wpłat).

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 603 259 297
(Piotr Zagajewski-kierownik obozu).

Zebrania rodziców w sprawie wyjazdu odbędą się:
– w Zespole Szkół nr 43 w Warszawie w dn. 3.12.2019 r. o 18:30,
– w PZSiPS przy ul. Jagiellońskiej 69 w Legionowie w dn. 4.12.2019 r. o 18:00,
– w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Pod Fiołkami” w Nasielsku w dn. 5.12.2019 r. o 17:30.
O b e c n o ś ć o b o w i ą z k o w a !
UWAGA-na zebranie należy wziąć Pesel dziecka oraz pozostałą kwotę opłaty za obóz!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! 😉

ZAPISY NA OBOZY CPP-P
JEDNOLITE ZASADY

Od kilku lat, odkąd chętnych na nasze obozy, szczególnie te letnie, jest więcej niż miejsc, wprowadziliśmy, podobnie zresztą jak większość organizatorów turystycznych, takie same dla wszystkich – sprawiedliwe zasady zapisywania dzieci. Otóż o rezerwacji miejsca decyduje wpłacona zaliczka na konto biura z podaniem stosownych danych w tytule przelewu. Następnie rodzic lub prawny opiekun jest zobowiązany stawić się na zebranie informacyjno-organizacyjne, gdzie wypełnia odpowiednią dokumentację wyjazdu. Ostatnim warunkiem naboru jest terminowe uiszczenie pozostałej kwoty za obóz i oczywiście punktualne przybycie z dzieckiem na zbiórkę przed autokarem.
DOCENIAMY STAŁYCH KLIENTÓW
Informacja o rozpoczęciu zapisów na obóz dociera do Państwa długo przed wypoczynkiem, zawsze podczas zebrania rodziców przed poprzednim wyjazdem (na dole w informacjach z zebrania). Następnie uczestnicy po każdym obozie otrzymują ulotki na kolejną imprezę, a na stronie www oraz na fb publikujemy oficjalną informację o rozpoczęciu zapisów. Dodatkowo w trakcie tych zapisów przesyłamy do Państwa sms i przypominamy o procesie rekrutacji. W szkołach w Legionowie, Nasielsku i Warszawie (Kobiałka) umieszczamy plakaty i ulotki dot. obozów, o czym informujemy także na fb.
RÓWNE SZANSE DLA KAŻDEGO
Brak selekcji uczestników lub podziału na bardziej zaprzyjaźnionych lub tych tylko znajomych pozwala na traktowanie wszystkich jednakowo i sprawiedliwie. Miejsca na obozy nie są studnią bez dna, jest ich ograniczona ilość. Dlatego zawsze, wszędzie i dla wszystkich decyduje kolejność wpłat, zgodnie ze starą, sprawdzoną zasadą: „Kto pierwszy, ten lepszy”. Brak takich rozwiązań umożliwiałby niezdrowe faworyzowanie dzieci, ale przede wszystkim eliminowałby w ogóle nowych chętnych, a to praktyki nieetyczne i wyjątkowo krzywdzące, szczególnie wobec najmłodszych.